Szkolenia, spotkania

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej "Slawex" pośredniczy w organizowaniu ciągłych szkoleń dla farmaceutów, o których mowa w §3 pkt 1 i pkt 6 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 25 czerwca 2003 r., za które przysługują tzw. punkty edukacyjne. Farmaceuci z aptek, które uczestniczą w Programie "Zyskaj Zdrowie” mają dodatkowo możliwość zdobycia 5 punktów edukacyjnych za publikację artykułu popularnonaukowego w czasopiśmie "Informator o Programie "Zyskaj Zdrowie” i lekach bez recepty” wydawanym przez Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej "Slawex”.

W dobie nowoczesności i szybkości życia często zapomina się o wypoczynku i aktywnym spędzaniu czasu. Pamięta o tym "Slawex" tradycyjnie organizując spotkania plenerowe, wycieczki naukowo-turystyczne, różnego rodzaju konferencje i szkolenia, które sprzyjają integracji środowiska farmaceutycznego.

W pięknych naturalnych sceneriach odbyło się już bardzo dużo spotkań. Wielokrotnie spotykaliśmy się z naszymi Klientami również na balach karnawałowych i imprezach okolicznościowych np. na spotkaniach wigilijnych czy noworocznych.

Na organizowanych przez nas spotkaniach i imprezach gościliśmy już wiele znakomitych gwiazd, m.in.: Krzysztofa Krawczyka, Beatę Kozidrak, Jerzego Kryszaka, Anitę Lipnicką, Jacka Ziobro, Cezarego Pazurę, Zbigniewa Wodeckiego, zespół De Mono, Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza, Tadeusza Drozdę, zespół Elektryczne Gitary, zespół Budka Suflera, Stachursky z zespołem, zespół Boney M, Krzysztofa Piaseckiego, Marylę Rodowicz, zespół Lady Pank. Ich obecność sprawiała, że nasi Klienci zawsze bardzo dobrze się bawili i z nostalgią czekają na kolejne spotkania.

Spotkania naukowo-rekreacyjne odbywają się również poza granicami kraju. Każdego roku nasi Klienci mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach zagranicznych, co jest doskonałą okazją do poznania wielu ciekawych zakątków świata.

Wszystkie spotkania organizowane przez PDF "Slawex" to połączenie przyjemnego z pożytecznym - zabawa połączona z możliwością poznania oferty producentów farmaceutycznych, nowości rynkowych; wymiany poglądów i informacji pomiędzy pracownikami aptek oraz pracownikami HF "Slawex"; uczestnictwa w szkoleniach, prezentacjach i warsztatach, przydatnych każdemu farmaceucie. Są one doskonałą okazją do poznania osób, które zna się tylko "z głosu w słuchawce telefonicznej".
 

Spotkania w 2004 r.

Spotkania w 2005 r.

Spotkania w 2006 r.

Spotkania w 2007 r.

Spotkania w 2008 r.

Spotkania w 2009 r.

Spotkania w 2010 r.

Spotkania w 2011 r.

Spotkania w 2012 r.

  • SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE